Холодильник Liberton LRU 143-206H білий
Liberton LRU 143-206H білий 2021 рік білий сріблястий |
|
Порівняно недорогий холодильник із загальним корисним об'ємом на рівні 205 л, представлений на ринку в 2021 році. Це досить проста модель з виключно базовими технічними характеристиками, яка може послужити хорошим вибором для невеликої квартири, дачі або навіть оснащення готельних номерів. Холодильник Liberton LRU 143-206h двокамерний, з роздільними дверцятами доступу до холодильної та морозильної камер.
Сама морозилка знаходиться зверху, її ємність становить 37 л, а мінімальна підтримувана температура знаходиться на рівні -18 °C. завдяки хорошій термоізоляції стінок пристрій здатний зберігати холод всередині протягом 20 год без електроживлення, що досить непоганий показник. У свою чергу ємність холодильного відділення становить 168 л.всередині передбачені три класичні полиці із загартованого скла, ящик для овочів і фруктів, а також кілька дверних полиць. Панель управління сформована з поворотних перемикачів, енергоспоживання знаходиться на рівні класу а+.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Купити Liberton LRU 143-206H білий
Усі ціни 14 →Холодильник Liberton LRU 143-206H | 8 999 грн. |
Холодильник Liberton LRU 143-206H | 8 999 грн. |
Холодильник liberton lru 143-206h | 8 778 грн. |
Холодильник Liberton LRU 143-206H | 8 363 грн. |
Холодильник Liberton LRU 143-206H | 8 664 грн. |
Модификації Liberton LRU 143-206H
Ціни на Liberton LRU 143-206H |
---|---|---|---|---|
Liberton LRU 143-206H білий | від 7 799 грн. | 14 пропозицій | ||
Liberton LRU 143-206SH сріблястий | від 8 577 грн. | 8 пропозицій |