Духова шафа LIBERTY TO 360 B
LIBERTY TO 360 B нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY TO 360 B
Усі ціни 8 →LIBERTY TO 360 B | 6 615 грн. |
Духовой шкаф Liberty TO 360 B | 6 844 грн. |
LIBERTY TO 360 B | 6 582 грн. |
Духова шафа LIBERTY TO 360 B | 6 455 грн. |
Духовой шкаф Liberty TO 360 B | 6 689 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації LIBERTY TO 360 B
Ціни на LIBERTY TO 360 B |
---|---|---|---|---|
LIBERTY TO 360 X | від 6 549 грн. | 8 пропозицій | ||
LIBERTY TO 360 B | від 6 455 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →