Охоронний датчик TriniX TRX-1B/40MW
TriniX TRX-1B/40MW охоронний |
|
Перетин фіксується по перериванню одного променя.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TriniX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TriniX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TriniX TRX-1B/40MW
Усі ціни 11 →Инфракрасный барьер Trinix TRX-1B/40MW | 1 206 грн. |
Інфрачервоний бар'єр Trinix TRX-1B/40MW | 1 264 грн. |
Бар'єр TRX-1B/40MW TRINIX | 1 264 грн. |
Trinix Інфрачервоний бар'єр Trinix TRX-1B/40MW | 1 264 грн. |
Бар'єр TRX-1B/40MW TRINIX (25-00010) | 1 264 грн. |
ще 6 пропозицій