Варильна поверхня LOFRA Dolcevita 60 HRNM 6G0 графіт
LOFRA Dolcevita 60 HRNM 6G0 графіт графіт нержавіюча сталь |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOFRA Dolcevita 60 HRNM 6G0 графіт
Усі ціни 7 →LOFRA DOLCEVITA 60 NERO MATT HRNM6G0 | 42 680 грн. |
LOFRA DOLCEVITA 60 NERO MATT HRNM6G0 | 43 747 грн. |
LOFRA DOLCEVITA 60 NERO MATT HRNM6G0 | 44 814 грн. |
Варочная поверхность газовая Lofra Dolcevita 60 Nero Matt HRNM6G0 | 44 817 грн. |
Варильна поверхня LOFRA DOLCEVITA 60 NERO MATT HRNM6G0 | 43 747 грн. |
Варильна поверхня газова Lofra Dolcevita 60 Nero Matt HRNM6G0 | 44 811 грн. |
Варильна поверхня газова Lofra Dolcevita 60 Nero Matt HRNM6G0 | 44 821 грн. |
Модификації LOFRA Dolcevita 60 HRNM 6G0
Ціни на LOFRA Dolcevita 60 HRNM 6G0 |
---|---|---|---|---|
LOFRA Dolcevita 60 HRNM 6G0 графіт | від 42 680 грн. | 7 пропозицій | ||
LOFRA Dolcevita 60 HRS 6G0 нержавіюча сталь | від 42 680 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →