Варильна поверхня LOFRA Marte 90 HGB 9E0 білий
LOFRA Marte 90 HGB 9E0 білий |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOFRA Marte 90 HGB 9E0 білий
Усі ціни 7 →LOFRA MARTE 90 HGB9E0 BIAŁY | 44 280 грн. |
LOFRA MARTE 90 HGB9E0 BIAŁY | 45 387 грн. |
LOFRA MARTE 90 HGB9E0 BIAŁY | 46 494 грн. |
Варочная поверхность газовая Lofra Marte 90 HGB9E0 White | 46 497 грн. |
Варильна поверхня LOFRA MARTE 90 HGB9E0 BIAŁY | 45 387 грн. |
Варильна поверхня газова Lofra Marte 90 HGB9E0 White | 46 491 грн. |
Варильна поверхня газова Lofra Marte 90 HGB9E0 White | 46 501 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →