Варильна поверхня LOFRA Vega 112 HGN 190 чорний
LOFRA Vega 112 HGN 190 чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOFRA Vega 112 HGN 190 чорний
Усі ціни 7 →Варильна поверхня газова Lofra VEGA 112 HGN190 | 44 821 грн. |
Lofra Italy VEGA 112 HGN190 | 42 680 грн. |
Lofra Italy VEGA 112 HGN190 | 43 747 грн. |
Lofra Italy VEGA 112 HGN190 | 44 814 грн. |
Варильна поверхня Lofra Italy VEGA 112 HGN190 | 43 747 грн. |
Варочная поверхность газовая Lofra VEGA 112 HGN190 | 44 817 грн. |
Варильна поверхня газова Lofra VEGA 112 HGN190 | 44 811 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →