Игровой коврик Logitech G PowerPlay (943-000110)
Відео 19Фото 5 |
Logitech G PowerPlay |
|
Вбудована система бездротової зарядки Powerplay дозволяє заряджати сумісні мишки навіть під час їх використання.
Два типи поверхні в комплекті: тканинний і пластиковий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech G PowerPlay
Усі ціни 32 →Килимок для миші Logitech G PowerPlay Charging System Mouse Pad (943-00011 | 4 489 грн. |
Ігрова поверхня Logitech Powerplay Wireless Charging System (943-000109, 9 | 5 832 грн. |
Игровая поверхность Logitech Powerplay Wireless Charging System (943-00010 | 5 832 грн. |
Система бездротової зарядки Logitech PowerPlay Black (943-000110) 943-0001 | 4 499 грн. |
Коврик для мышки Logitech g PowerPlay Charging System Mouse Pad (943-00011 | 4 702 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
30 січня 2022, 20:04
Подойдёт для мышки g pro x superlight? #
Если нет, то можно как то докупить таблетку Powerplay для мышки?
anonim
25 листопада 2021, 17:16
Заряжает ли он MX Maus 3? #
Есть ли технология у премиум мышей Logitech MX, для зарядки от данного ковра?
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →