Кухонна мийка Longran Lotus LTG 960.510 15 960х510
Longran Lotus LTG 960.510 15 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Longran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Longran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Longran Lotus LTG 960.510 15 960х510
Усі ціни 9 →Кухонна мийка LONGRAN LOTUS LTG 960.510.15 чорний (40 Lava) + подарунок до | 6 400 грн. |
Кухонна мийка LONGRAN LOTUS LTG 960.510.15 біла (07 Alpina) + подарунок до | 7 200 грн. |
Кухонна мийка LONGRAN LOTUS LTG 960.510.15 світлий беж (08 Colorado) + под | 6 800 грн. |
Кухонна мийка LONGRAN LOTUS LTG 960.510.15 сірий беж (47 Arena) + подаруно | 8 000 грн. |
Кухонна мийка LONGRAN LOTUS LTG 960.510.15 сірий металік (49 Croma) + пода | 7 200 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →