Варильна поверхня Luxor GI 67 DL Booster чорний
Відео 2Фото 7 |
Luxor GI 67 DL Booster чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxor GI 67 DL Booster чорний
Усі ціни 6 →Luxor GI 67 DL Booster+підставка Wok у подарунок | 13 990 грн. |
Комбінована індукційно - газова варильна поверхня Luxor GI 67 DL Booster M | 14 970 грн. |
Luxor GI 67 DL Black Booster | 13 990 грн. |
Luxor GI 67 DL Black Booster + металевий уголок для підключення у подаруно | 13 990 грн. |
Luxor GI 67 DL Booster + металевий уголок для підключення у подарунок | 13 990 грн. |
Комбінована індукційно - газова варильна поверхня Luxor GI 67 DL Black Boo | 14 970 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →