Варильна поверхня Luxor SH 68 BK нержавіюча сталь
Відео 1Фото 5 |
Luxor SH 68 BK нержавіюча сталь 2022 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxor SH 68 BK нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Luxor SH 68 BK Genusswert + цільна чавунна решітка | 8 470 грн. |
Комбінована газово-елекрична варильна панельLuxor SH 68 BK RED Genusswert | 9 370 грн. |
Luxor SH 68 BK RED Genusswert + ніжки для моментального використання повер | 7 990 грн. |
Luxor SH 68 BK Round Genusswer+ ніжки для моментального використання плити | 7 990 грн. |
Luxor SH 68 BK IX Genusswert + ніжки для моментального використання плити | 7 990 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →