Варильна поверхня Luxor GI 67 SS Booster чорний
Відео 1Фото 7 |
Luxor GI 67 SS Booster чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxor GI 67 SS Booster чорний
Усі ціни 6 →Luxor GI 67 SS Black Booster захисна окантовка + металевий куточок для під | 13 470 грн. |
Варильна поверхня комбінована Luxor GI 67 SS Booster + кругла Wok підставк | 14 990 грн. |
Luxor GI 67 SS Booster з захисною рамою + металевий уголок для підключення | 13 470 грн. |
Luxor GI 67 SS Black Booster з захисною рамою + кругла підставка Wog в под | 12 970 грн. |
Luxor GI 67 SS Booster+ підставка Wok в подарунок | 13 390 грн. |
Комбінована газово-індукційна варильна панель Luxor GI 67 SS Black Booster | 14 990 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →