Акустична система M-AUDIO BX3
Відео 15Фото 11 |
M-AUDIO BX3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог M-AUDIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі M-AUDIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити M-AUDIO BX3
Усі ціни 7 →Студійні монітори M-Audio BX3 (пара) 39018 | 5 414 грн. |
Студійні монітори M-Audio BX3 | 5 414 грн. |
Студійні монітори (пара) M-Audio BX3 | 4 999 грн. |
M-Audio BX3 | 5 414 грн. |
Студийные мониторы M-AUDIO BX3 | 4 873 грн. |
Мультимедіа монітори пара M-AUDIO BX3 | 5 414 грн. |
Студійні монітори M Audio BX3 Pair | 5 990 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →