Термос Maestro MR1631-150 1.5 л
Maestro MR1631-150 1 л1.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1631-150 1.5 л
Усі ціни 18 →Maestro 1631-150-GREEN-MR | 665 грн. |
Термос Maestro MR-1631-150-GREEN | 557 грн. |
Maestro 1631-150-MR-BLUE | 526 грн. |
Термос Maestro MR-1631-150-BLUE | 557 грн. |
Термос Maestro MR-1631-150-з (1,5 л) | 644 грн. |
ще 13 пропозицій
Навмисно купував термос середньої цінової категорії. Не бачу сенсу купувати дорогі, але й від дешевих користі немає ніякого (переконався на практиці). Зупинився на цьому, вже встиг випробувати – результати нормальні, в принципі.
Для термоса головне якнайдовше залишати температуру на початковому рівні. Можу сказати, що цей термос не є ідеальним у цьому, але дуже вдалим. Температура поступово зменшується, але це відбувається не швидко, навіть за 8-10 годин чай залишається теплим. Виглядає термос цілком пристойно – сталь та чорні вставки, практично класика. Є ручка. По-перше, вона виглядає доречно, а по-друге – вона надає зручності. Кришка герметична, можна використовувати як чашку. Напевно, єдиним мінусом є клапан. Він герметичний, але нагадує швидше клапани дешевих китайських моделей – наливати незручно (рідина витікає хвилеподібно). |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Maestro MR1631-150
Ціни на Maestro MR1631-150 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1631-100 1 л | від 432 грн. | 12 пропозицій | ||
Maestro MR1631-150 1.5 л | від 526 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →