Газовий котел Majak 16 PV(S) 16 кВт
Majak 16 PV(S) 16 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:парапетний, двоконтурний
Потужність котла:16 кВт, площа ~ 120 м²
Камера згоряння:закрита, димар 130 мм
Всі характеристики
Характеристики 16 PV(S)
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Majak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Majak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Majak 16 PV(S) 16 кВт
Двоконтурний газовий котел Маяк АОГВ-16ПВ (С) 06540 | 16 968 грн. |
Газовый котел Маяк АОГВ 16 ПВ(с) | 16 968 грн. |
Газовий казан Маяк АОГВ-16ПВ (С). | 16 968 грн. |
Модификації Majak 16 PV(S)
Ціни на Majak 16 PV(S) |
---|---|---|---|---|
Majak 7 PV(S) 7 кВт | від 12 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Majak 10 PV(S) 10 кВт | від 14 652 грн. | 2 пропозиції | ||
Majak 12.5 PV(S) 12.5 кВт | від 15 858 грн. | 2 пропозиції | ||
Majak 16 PV(S) 16 кВт | від 16 968 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →