Електричний котел Majak KOE 6 6 кВт 230 В
Majak KOE 6 6 кВт
230 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:6 кВт, площа ~ 48 м²
Всі характеристики
Характеристики KOE 6
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Majak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Majak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Majak KOE 6
Ціни на Majak KOE 6 |
---|---|---|---|---|
Majak KOE 4.5 4.5 кВт 230 В | від 4 272 грн. | 1 пропозиція | ||
Majak KOE 6 6 кВт 230 В | від 4 704 грн. | 1 пропозиція | ||
Majak KOE 9 9 кВт 400 В | від 4 824 грн. | 1 пропозиція | ||
Majak KOE 12 12 кВт 400 В | від 5 100 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →