Твердопаливний котел Majak 30 STANDARD PLUS 30 кВт
Majak 30 STANDARD PLUS 30 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:30 кВт, площа ~ 240 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 176 мм
Регулятор тяги замовляється окремо
Всі характеристики
Характеристики 30 STANDARD PLUS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Majak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Majak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Majak 30 STANDARD PLUS
Ціни на Majak 30 STANDARD PLUS |
---|---|---|---|---|
Majak 12 STANDARD PLUS 12 кВт | від 24 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Majak 14 STANDARD PLUS 14 кВт | від 18 330 грн. | 7 пропозицій | ||
Majak 16 STANDARD PLUS 16 кВт | від 20 310 грн. | 8 пропозицій | ||
Majak 20 STANDARD PLUS 20 кВт | від 28 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Majak 25 STANDARD PLUS 25 кВт | від 30 690 грн. | 2 пропозиції | ||
Majak 30 STANDARD PLUS 30 кВт | від 33 186 грн. | 2 пропозиції | ||
Majak 50 STANDARD PLUS 50 кВт | від 54 030 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →