Газовий котел Majak 12.5 P(S) 12 кВт
Majak 12.5 P(S) 12 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:парапетний, одноконтурний
Потужність котла:12 кВт, площа ~ 100 м²
Камера згоряння:закрита, димар 130 мм
Всі характеристики
Характеристики 12.5 P(S)
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Majak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Majak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Majak 12.5 P(S) 12 кВт
Усі ціни 7 →Одноконтурний газовий котел Маяк АОГВ-12.5П(С) 06665 | 13 554 грн. |
Газовый котел Маяк АОГВ 12 П(с) | 13 554 грн. |
Котел газовий Маяк АОГВ-12,5 П(С) з комплектом труб | 13 554 грн. |
Газовий казан Маяк АОГВ-12,5П (С). | 12 470 грн. |
Газовий котел Маяк АОГВ-12,5 П(С) з комплектом труб | 13 554 грн. |
Котел газовий Маяк АОГВ-12,5 П(С) | 14 910 грн. |
Парапетний газовий котел МАЯК АОГВ-12,5П(Sit) | 12 940 грн. |
Модификації Majak 12.5 P(S)
Ціни на Majak 12.5 P(S) |
---|---|---|---|---|
Majak 7 P(S) 7 кВт | від 11 055 грн. | 5 пропозицій | ||
Majak 10 P(S) 10 кВт | від 13 104 грн. | 4 пропозиції | ||
Majak 12.5 P(S) 12 кВт | від 12 470 грн. | 7 пропозицій | ||
Majak 16 P(S) 16 кВт | від 14 109 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →