Литий диск MAK Davinci 7x17/5x114,3 ET35 DIA60,1
Відео 26Фото 11 | від 6 740 до 8 999 грн. Порівняти ціни 30 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації MAK Davinci 147
Характеристики
MAK Davinci 7x17/5x114,3 ET35 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Davinci 7x17/5x114,3 ET35 DIA60,1
Сортувати
MAK DaVinci R17 W7 PCD5x114,3 ET35 DIA60.1 Gloss Black | 6 748 грн. |
Mak DaVinci 7x17 5x114.3 ET35 DIA60.1 BMr | 7 130 грн. |
MAK Легковий диск MAK DAVINCI GLOSS BLACK R17 W7 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 | 7 342 грн. |
Mak DAVINCI Black Mirror Face (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1) | 8 999 грн. |
Mak DaVinci Black Mirror R17 W7 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 | 7 682 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі