Литий диск CMS C28 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,2
Відео 2Фото 18 | від 6 611 до 8 993 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.2 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації CMS C28 40
Характеристики
CMS C28 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C28 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,2
CMS C28 Diamond Black R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA67.2 | 8 993 грн. |
Диски CMS C28 7x17 5x114,3 ET40 DIA67,2 (diamond black) (1002253560) | 7 065 грн. |
Диски CMS C28 7x17 5x114,3 ET40 DIA67,2 (racing silver) (1002253354) | 6 611 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі