Литий диск MAK Express 7x17/5x118 ET45 DIA71,1
Фото 29 | від 10 205 до 11 199 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Express 25
Характеристики
MAK Express 7x17/5x118 ET45 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Express 7x17/5x118 ET45 DIA71,1
Сортувати
Диски Mak Express 7x17 5x118 ET45 DIA71,1 (black mirror) | 10 277 грн. |
Mak EXPRESS Black Mirror Face (R17 W7.0 PCD5x118 ET45 DIA71.1) | 11 199 грн. |
Диски Mak Express 7x17 5x118 ET45 DIA71,1 (black mirror face) (1002285334) | 10 205 грн. |
Диски MAK Express Gloss Black R17 W7 PCD5x118 ET45 DIA71,1 ID323134 | 10 370 грн. |
Закрити
Схожі