Литий диск MAK King 5 7,5x17/5x118 ET45 DIA71,1
Відео 3Фото 7 | від 9 907 до 12 868 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK King 5 30
Характеристики
MAK King 5 7,5x17/5x118 ET45 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK King 5 7,5x17/5x118 ET45 DIA71,1
Сортувати
Диски Mak King 5 7,5x17 5x118 ET45 DIA71,1 (ice black) | 10 277 грн. |
Mak KING 5 Ice Black (R17 W7.5 PCD5x118 ET45 DIA71.1) | 11 099 грн. |
Mak King 5 R17 W7.5 PCD5x118 ET45 DIA71.1 Silver F75705KSI45D | 11 971 грн. |
MAK King 5 (7.5J x 17 5x118 ET45 DIA71.1) Silver На замовлення з Європи. | 10 284 грн. |
Mak King 5 R17 W7.5 PCD5x118 ET45 DIA71.1 Silver | 12 387 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі