Литий диск MAK Fatale 7,5x17/5x120 ET30 DIA72,6
Відео 1Фото 3 | від 7 880 до 9 199 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації MAK Fatale 32
Характеристики
MAK Fatale 7,5x17/5x120 ET30 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Fatale 7,5x17/5x120 ET30 DIA72,6
Сортувати
Диски Mak Fatale 7,5x17 5x120 ET30 DIA72,6 (silver) | 7 880 грн. |
Mak FATALE Silver (R17 W7.5 PCD5x120 ET30 DIA72.6) | 9 199 грн. |
MAK Fatale (7.5J x 17 5x120 ET30 DIA72.6) Silver На замовлення з Європи. | 8 922 грн. |
Диски Mak Fatale 7,5x17 5x120 ET30 DIA72,6 (silver) (1000829521) | 8 429 грн. |
Диски MAK Fatale Ice Black R17 W7,5 PCD5x120 ET30 DIA72,6 ID39100 | 8 699 грн. |
Диски MAK Fatale Silver R17 W7,5 PCD5x120 ET30 DIA72,6 ID39107 | 8 699 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі