Литий диск MAK Fuoco 5 8,5x20/5x112 ET45 DIA76
Відео 1Фото 4 | від 7 290 до 8 393 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Fuoco 5 8
Характеристики
MAK Fuoco 5 8,5x20/5x112 ET45 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Fuoco 5 8,5x20/5x112 ET45 DIA76
Сортувати
Литые диски Mak Fuoco 5 R20 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA76 (ice titan) 100050513 | 7 722 грн. |
Mak Fuoco 5 8.5x20 5x112 ET45 DIA76 IceT | 7 437 грн. |
Диски Mak Fuoco 5 8,5x20 5x112 ET45 DIA76 (ice titan) | 7 405 грн. |
Mak Fuoco 5 8.5x20 5x112 ET45 DIA76 IceT | 7 290 грн. |
MAK Fuoco 5 Ice Titan (PCD5x112.0 R20 J8.5 ET45 DIA76) | 7 350 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі