Литий диск Replica C62 8,5x20/5x112 ET50 DIA66,6
від 6 733 до 7 653 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Replica C62 1
Характеристики
Replica C62 8,5x20/5x112 ET50 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica C62 8,5x20/5x112 ET50 DIA66,6
Сортувати
Диски Replica Mercedes (C62) 8,5x20 5x112 ET50 DIA66,6 (GMF) | 6 733 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA Mercedes C62 GMF R20 W8.5 PCD5x112 ET50 DIA6 | 7 468 грн. |
Replica Mercedes (C62) GMF (R20 W8.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6) | 7 533 грн. |
Replica Mercedes C62 GMF R20 W8.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6 | 7 647 грн. |
Replica Mercedes C62 GMF R20 W8.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6 | 7 653 грн. |
Replica Replica Mercedes C62 8.5x20 5x112 ET50 DIA66.6 GMF | 7 075 грн. |
Replica Mercedes C62 (R20 W8,5 PCD5x112 ET50 DIA66,6) 1945121 | 6 892 грн. |
Закрити
Схожі