Литий диск MAK King 5 7,5x18/5x118 ET45 DIA71,1
Відео 3Фото 7 | від 11 527 до 14 715 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK King 5 30
Характеристики
MAK King 5 7,5x18/5x118 ET45 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK King 5 7,5x18/5x118 ET45 DIA71,1
Сортувати
Диски Mak King 5 7,5x18 5x118 ET45 DIA71,1 (ice black) | 11 843 грн. |
Mak KING 5 Ice Black (R18 W7.5 PCD5x118 ET45 DIA71.1) | 13 199 грн. |
MAK King 5 (7.5J x 18 5x118 ET45 DIA71.1) Ice black На замовлення з Європи | 11 823 грн. |
Mak King 5 R18 W7.5 PCD5x118 ET45 DIA71.1 Ice Black F75805KIB45D | 14 220 грн. |
Mak King 5 R18 W7.5 PCD5x118 ET45 DIA71.1 Ice Black | 14 715 грн. |
Диски Mak King 5 7,5x18 5x118 ET45 DIA71,1 (ice black) (1001511828) | 12 106 грн. |
Диски MAK King5 Ice Black R18 W7,5 PCD5x118 ET45 DIA71,1 ID39401 | 11 527 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі