Литий диск MAK Magma 7,5x17/5x114,3 ET48 DIA60,1
Відео 4Фото 5 | від 9 214 до 11 228 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації MAK Magma 125
Характеристики
MAK Magma 7,5x17/5x114,3 ET48 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Magma 7,5x17/5x114,3 ET48 DIA60,1
Сортувати
Mak MAGMA Black Mirror Face (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET48 DIA60.1) | 9 999 грн. |
Mak Magma R17 W7.5 PCD5x114.3 ET48 DIA60.1 Matt Titan F7570MMMT48F4 | 10 281 грн. |
Mak Magma R17 W7.5 PCD5x114.3 ET48 DIA60.1 Matt Titan | 10 639 грн. |
Mak Magma R17 W7.5 PCD5x114.3 ET48 DIA60.1 Black Mirror F7570MMBM48F4 | 10 850 грн. |
Mak Magma R17 W7.5 PCD5x114.3 ET48 DIA60.1 Black Mirror | 11 228 грн. |
Диски Mak Magma 7,5x17 5x114,3 ET48 DIA60,1 (black mirror face) (100235391 | 9 214 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі