Литий диск MAK Magma 7x17/5x114,3 ET35 DIA60,1
Відео 4Фото 5 | від 8 677 до 9 799 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації MAK Magma 125
Характеристики
MAK Magma 7x17/5x114,3 ET35 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Magma 7x17/5x114,3 ET35 DIA60,1
Сортувати
Mak MAGMA Black Mirror Face (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1) | 9 799 грн. |
Диски Mak Magma 7x17 5x114,3 ET35 DIA60,1 (black mirror face) (1002074431) | 9 007 грн. |
Mak MAGMA Matt Titan (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1) | 9 399 грн. |
Диски Mak Magma 7x17 5x114,3 ET35 DIA60,1 (matt titan) (1001955692) | 8 677 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі