Литий диск MAK Oxford 7x17/5x112 ET54 DIA66,6
Фото 4 | від 7 768 до 9 399 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):54 мм |
Модифікації MAK Oxford 13
Характеристики
MAK Oxford 7x17/5x112 ET54 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Oxford 7x17/5x112 ET54 DIA66,6
Сортувати
Диски Mak Oxford 7x17 5x112 ET54 DIA66,6 (gloss black) | 8 202 грн. |
Mak OXFORD Black Mirror (R17 W7.0 PCD5x112 ET54 DIA66.6) | 9 399 грн. |
Диски Mak Oxford 7x17 5x112 ET54 DIA66,6 (gloss black) (1001126784) | 7 768 грн. |
Диски Mak Oxford 7x17 5x112 ET54 DIA66,6 (black mirror) | 8 202 грн. |
Mak OXFORD Gloss Black (R17 W7.0 PCD5x112 ET54 DIA66.6) | 8 399 грн. |
Диски MAK Oxford Gloss Black R17 W7 PCD5x112 ET54 DIA66,6 ID38832 | 7 927 грн. |
Закрити
Схожі