Литий диск MAK Watt 5x19/5x112 ET43 DIA66,6
Відео 1Фото 3 | від 11 404 до 13 768 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації MAK Watt 2
Характеристики
MAK Watt 5x19/5x112 ET43 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Watt 5x19/5x112 ET43 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Mak Watt R19 W5 PCD5x112 ET43 DIA66.6 (silver) 1000833219 | 12 824 грн. |
Диски Mak Watt 5x19 5x112 ET43 DIA66,6 (silver) | 12 823 грн. |
Mak Watt (R19 W5.0 PCD5x112 ET43 DIA66.6) silver | 12 904 грн. |
Mak Watt 5x19 5x112 ET43 DIA66.6 S | 11 580 грн. |
MAK Легковий диск MAK WATT SILVER R19 W5 PCD5x112 ET43 DIA66.6 | 13 366 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі