Литий диск MAK Wolf 6,5x20/5x114,3 ET33 DIA66,1
Відео 12Фото 3 | від 11 893 до 18 529 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації MAK Wolf 170
Характеристики
MAK Wolf 6,5x20/5x114,3 ET33 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Wolf 6,5x20/5x114,3 ET33 DIA66,1
Сортувати
MAK Wolf R20 W6.5 PCD5x114,3 ET33 DIA66.1 Gloss Black | 15 340 грн. |
Mak WOLF Silver (R20 W6.5 PCD5x114.3 ET33 DIA66.1) | 13 699 грн. |
Mak Wolf R20 W6.5 PCD5x114.3 ET33 DIA66.1 Gloss Black F6520WFGB33FNX | 11 953 грн. |
MAK WOLF (6.5J x 20 5x114.3 ET33 DIA66.1) Silver На замовлення з Європи. | 15 972 грн. |
Mak Wolf R20 W6.5 PCD5x114.3 ET33 DIA66.1 Silver | 12 076 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі
Меньше года использования начали облазить, при чем все 4, это сразу ответ по поводу эксплуатации (ни разу не притерся ни к чему). Вздувается краска в разных местах. В месте где покупал, гордо ответили: "Это же диски для лета, куда ж Вы на них зимой ездили, реагент на дорогах как никак, а они нежные". Нашел Товарища по несчастью, у него тоже проблема, но у него эксплуатация только на летней резине. Хотел отдать на экспертизу, эксперты сразу предупредили, что у меня ничего не получиться, уже был прецендент.
Так вот задайте себе вопрос: Хотите ли Вы за такие деньги сразу себе приберечь и затраты на перекраску.