Литий диск MAK Zenith 6,5x16/4x108 ET15 DIA65,1
Відео 7Фото 11 | від 6 260 до 8 348 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):15 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 6,5x16/4x108 ET15 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 6,5x16/4x108 ET15 DIA65,1
Сортувати
Диски Mak Zenith 6,5x16 4x108 ET15 DIA65,1 (matt black) | 6 490 грн. |
Mak Zenith hyper silver (R16 W6.5 PCD4x108 ET15 DIA65.1) | 7 799 грн. |
Mak Zenith R16 W6.5 PCD4x108 ET15 DIA65.1 Matt Black F6560ZHMB15EG | 8 067 грн. |
Mak Zenith R16 W6.5 PCD4x108 ET15 DIA65.1 Silver | 8 183 грн. |
Диски Mak Zenith 6,5x16 4x108 ET15 DIA65,1 (hyper silver) | 6 260 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі