Литий диск MAK Wolf 8x20/5x100 ET48 DIA56,1
Відео 12Фото 3 | від 16 197 до 20 150 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):56.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації MAK Wolf 170
Характеристики
MAK Wolf 8x20/5x100 ET48 DIA56,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Wolf 8x20/5x100 ET48 DIA56,1
Сортувати
Диски Mak Wolf 8x20 5x100 ET48 DIA56,1 (black mirror) | 16 406 грн. |
Mak WOLF Black Mirror Face (R20 W8.0 PCD5x100 ET48 DIA56.1) | 17 899 грн. |
MAK WOLF (8J x 20 5x100 ET48 DIA56.1) Black Mirror На замовлення з Європи. | 16 613 грн. |
Mak Wolf R20 W8 PCD5x100 ET48 DIA56.1 Black Mirror F8020WFBM48P4IX | 19 473 грн. |
Mak Wolf R20 W8 PCD5x100 ET48 DIA56.1 Black Mirror | 20 150 грн. |
Диски Mak Wolf 8x20 5x100 ET48 DIA56,1 (black mirror face) (1001902815) | 16 568 грн. |
Диски MAK Wolf Black Mirror R20 W8 PCD5x100 ET48 DIA56,1 ID39526 | 16 197 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі
Меньше года использования начали облазить, при чем все 4, это сразу ответ по поводу эксплуатации (ни разу не притерся ни к чему). Вздувается краска в разных местах. В месте где покупал, гордо ответили: "Это же диски для лета, куда ж Вы на них зимой ездили, реагент на дорогах как никак, а они нежные". Нашел Товарища по несчастью, у него тоже проблема, но у него эксплуатация только на летней резине. Хотел отдать на экспертизу, эксперты сразу предупредили, что у меня ничего не получиться, уже был прецендент.
Так вот задайте себе вопрос: Хотите ли Вы за такие деньги сразу себе приберечь и затраты на перекраску.