Дриль-шурупокрут Makita DDF482RFE3
Відео 4Фото 14 |
Makita DDF482RFE3 |
|
В комплекті моделі DDF482SYE — 2 акумулятора-1.5 Агод), в комплекті DDF482RF — 1 акумулятор (3 Агод), в комплекті DDF482RFE/DDF482RFJ — 2 акумулятора (3 Агод), в комплекті DDF482RFE3 — 3 акумулятора (3 Агод), в комплекті DDF482RME — 2 акумулятора (4 Агод)
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DDF482RFE3
Усі ціни 13 →Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF482RFE3 + 3 акб 18 V 3 Ah + з/в + | 15 357 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF482RFE3 | 12 999 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF482RFE3, 3 акб BL1830, з/п, кейс | 12 999 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Makita DDF482RFE3 Makita | 12 500 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Makita DDF482RFE3 + 3 акб 18 V 3 Ah + з/у DC | 19 209 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita DDF482RFE3
Ціни на Makita DDF482RFE3 |
---|---|---|---|---|
Makita DDF482RF | від 6 930 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita DDF482RFE | від 8 499 грн. | 7 пропозицій | ||
Makita DDF482RFJ | від 10 280 грн. | 7 пропозицій | ||
Makita DDF482RME | від 12 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Makita DDF482RTJ | від 12 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita DDF482RFE3 | від 12 500 грн. | 13 пропозицій | ||
Makita DDF482Z | від 4 288 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →