Дриль-шурупокрут Makita DDF484Z (185151)
Відео 8Фото 8 |
Makita DDF484Z |
|
Ручна акумуляторний дриль-шупуповерт з підвищеним крутним моментом, витривалим безколекторним двигуном і LED-підсвічуванням. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на виконання серійних складальних, монтажно-демонтажних, оздоблювальних і будівельних робіт значної інтенсивності. Підійде для активного професійного використання. Завдяки акумуляторної живлення буде особливо корисна на об'єктах, позбавлених підключення до побутової електричної мережі.
Захищена від пилу і бризок води фірмовою технологією eXtreme Protection. Оснащена прогресивним безщітковим двигуном, який має підвищений ККД, високу надійність і виключно високу стійкість до перевантажень. З допомогою довговічного двошвидкісного планетарного редуктора значний крутний момент двигуна перетвориться в обертання швидкозатискного патрона. Останній розрахований на обслуговування однієї рукою і оперативну зміну оснащення.
Під час роботи з м'якими матеріалами максимальне зусилля затяжки (54 Нм) може бути обмежено надійної муфтою з 21-ю позицією регулювання. Безпосереднє управління швидкістю обертання дрилі-шурупокрута Makita DDF482Z здійснюється електронікою, що реагує на глибину натискання куркового вимикача. Яскрава світлодіодне підсвічування допоможе виконати роботу в погано освітленому місці. Для живлення інструменту необхідно додатково придбати Li-Ion батарею Makita LXT ємністю від 1,5 до 4∙год з напругою 18В.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita DDF484Z
Усі ціни 7 →Акумуляторний шуруповерт Makita DDF484Z (без АКБ) | 6 686 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Makita DDF 484 Z (без АКБ) DDF484Z | 6 686 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний Makita DDF484Z (без АКБ та ЗП) | 5 799 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Makita DDF484Z LXT без АКБ та зарядного пристрою | 8 463 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Makita DDF484Z (каркас) Makita | 6 350 грн. |
Makita Акумуляторний дриль-шурупокрут DDF484Z 18В, 54/30Hm | 8 463 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Makita DDF484Z (без АКБ) | 8 060 грн. |
Модификації Makita DDF484Z
Ціни на Makita DDF484Z |
---|---|---|---|---|
Makita DDF484RT | від 13 259 грн. | 4 пропозиції | ||
Makita DDF484RX4 | від 10 590 грн. | 2 пропозиції | ||
Makita DDF484RFE | від 12 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Makita DDF484RFJ | від 13 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Makita DDF484RTE | від 13 279 грн. | 9 пропозицій | ||
Makita DDF484RTJ | від 12 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Makita DDF484Z | від 5 799 грн. | 7 пропозицій |