Гайковерт Makita DTW1002Z
Відео 21Фото 8 |
Makita DTW1002Z |
|
Продуктивний акумуляторний ударний гайковерт професійного класу з підтримкою трьох швидкісних режимів. Належить до лінійки топового ручного електроінструменту Makita LTX, відрізняється надвисоким піковим моментом (до 1000 Нм), який досягається на першій швидкості (до 900 об/хв). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для інтенсивного промислового використання.
Здатний виконувати значні обсяги складальних і монтажно-демонтажних операцій. Оснащений прогресивним безколекторним двигуном постійного струму (BLDC), що гарантує високу енергоефективність, вражаючу механічну потужність на валу і демонструє чудову стійкість до перевантажень. Він не потребує обслуговування і підтримує точне електронне управління частотою обертання. Ударний гайковерт Makita DTW1002Z обладнаний надійним сталевим редуктором з загартованими шестернями і легкосплавним теплорозподіляючих корпусом. Патрон-квадрат (1/2 дюйма) оптимізований для передачі високих пікових ударних зусиль на робочі головки розміром до М30. Акумулятори Makita 18В LXT , зарядний пристрій для них і кейс не входять в комплект і купуються окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita DTW1002Z
Усі ціни 25 →Акумуляторний гайковерт Makita DTW1002Z (без АКБ) | 13 225 грн. |
Акумуляторний гайкокрут Makita DTW 1002 Z (без АКБ) DTW1002Z | 12 399 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Makita DTW1002Z, без акб | 12 399 грн. |
Гайковерт акумуляторний ударний Makita DTW1002Z (18 В, без АКБ, 1000 Н*м) | 16 740 грн. |
Гайковерт ударный аккумуляторный Makita (DTW1002Z) - без аккумулятора и за | 16 740 грн. |
Модификації Makita DTW1002Z
Ціни на Makita DTW1002Z |
---|---|---|---|---|
Makita DTW1002RT | від 20 010 грн. | 2 пропозиції | ||
Makita DTW1002RTJ | від 20 799 грн. | 23 пропозиції | ||
Makita DTW1002Z | від 12 245 грн. | 25 пропозицій |