Циркулярна пила Metabo KS 66 FS 601066500
Відео 11Фото 4 |
Metabo KS 66 FS 601066500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KS 66 FS 601066500
Усі ціни 9 →Дискова пила Metabo KS 66 FS + кейс (601066500) | 8 531 грн. |
Дискова пила Metabo KS 66 FS, кейс METABOX 340 601066500 | 8 532 грн. |
Дискова пила Metabo KS 66 FS в metaBOX 340 601066500 | 8 532 грн. |
Пила дисковая Metabo KS 66 FS (601066500) | 8 532 грн. |
Пила дискова Metabo KS 66 FS (1.5 кВт, 190 мм) (601066500) 601066500 | 8 532 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Metabo KS 66 FS 601066500
Ціни на Metabo KS 66 FS 601066500 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 66 FS 601066000 | від 5 093 грн. | 24 пропозиції | ||
Metabo KS 66 FS 601066500 | від 8 531 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo KS 66 FS 691196000 | від 12 351 грн. | 4 пропозиції |