Заглибний насос Aquatica 773320
Aquatica 773320 відцентровийпоплавковий вимикач 8 м³/год 7 м 9 м³/год 7.5 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773320
Усі ціни 14 →Насос дренажный Aquatica V180F (773320) | 4 534 грн. |
Дренажний насос Aquatica 0.18 кВт 133 л/хв 5.3 м кабель 773320 | 4 107 грн. |
Насос дренажный Aquatica 0.18кВт Hmax 7м Qmax 133л/мин (773320) | 4 203 грн. |
Насос дренажний Aquatica 0.18 кВт Hmax 7 м Qmax 133 л / хв (773320) | 4 323 грн. |
Насос дренажний Aquatica 0.18кВт Hmax 7м Qmax 133л/хв (773320) | 4 323 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Aquatica 773320
Ціни на Aquatica 773320 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773320 | від 3 735 грн. | 14 пропозицій | ||
Aquatica 773321 | від 3 641 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →