Циркулярна пила Makita N5900B
Відео 14Фото 6 |
Makita N5900B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita N5900B
Усі ціни 26 →Дискова пила Makita N5900B | 12 515 грн. |
Дискова пила Makita N 5900 B N5900B | 8 853 грн. |
Дискова пила Makita N5900B | 8 853 грн. |
Ручна пила дискова Makita N5900B (2 кВт, 235 мм) | 11 200 грн. |
Циркулярна пила Makita N5900B | 11 206 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди