Електровелосипед Mando Footloose G1
Відео 2Фото 9 |
Mando Footloose G1 |
|
Перший у світі електровелосипед без ланцюга.
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mando Footloose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mando Footloose.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mando Footloose G1
Mando Footloose Электровелосипед Mando Footloose G1 20" (2019) 2019 Серый | 125 400 грн. |
Гібридний велосипед Mando Footloose G1 Light Blue | 125 400 грн. |
Mando Footloose Электровелосипед Mando Footloose G1 20" (2019) 2019 white | 125 400 грн. |
Mando Footloose Электровелосипед Mando Footloose G1 20" (2019) 2019 black | 125 400 грн. |
Mando Footloose Электровелосипед Mando Footloose G1 20" (2019) 2019 голубо | 125 400 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості велосипеда Mando Footloose G1:
- Габарити в складеному вигляді: 67x100 см