Велосипед Discovery Trek AM DD 29 2022 frame 19
Фото 6 |
Discovery Trek AM DD 29 2022 frame 19 рама 19"рама 21" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Discovery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Discovery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery Trek AM DD 29 2022 frame 19
Усі ціни 14 →Велосипед 29" Discovery TREK AM DD 19" червоний (м) (OPS-DIS-29-128) | 7 899 грн. |
Discovery Велосипед Discovery TREK AM DD 29" рама L (2022) Красный OPS-DIS | 7 122 грн. |
Велосипед Discovery 29" Trek AM DD рама-19" 2022 Red (OPS-DIS-29-128) | 7 799 грн. |
Велосипед Discovery 29" Trek AM DD рама-19" 2022 Red (OPS-DIS-29-128) OPS- | 7 112 грн. |
Велосипед Discovery 29" Trek AM DD рама-19" 2022 Red (OPS-DIS-29-128) OPS- | 7 799 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Discovery Trek AM DD 29 2022 frame 19
Ціни на Discovery Trek AM DD 29 2022 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Discovery Trek AM DD 29 2022 frame 19 | від 7 112 грн. | 14 пропозицій | ||
Discovery Trek AM DD 29 2022 frame 21 | від 7 899 грн. | 2 пропозиції |