Велосипед Scott Aspect 910 2022 frame M (286338.008)
Scott Aspect 910 2022 frame M рама Lрама M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Aspect 910 2022 frame M
Scott Aspect 910 29 2022 (М, зелений) 286338.008 | 51 944 грн. |
Велосипед 29" Scott Aspect 910 green M (169-180 см) 286338.008 | 51 944 грн. |
Scott Велосипед Scott Aspect 910 29" рама M green 286338.008 | 51 944 грн. |
Велосипед Scott Aspect 910 Green M (1081-286338.008) | 51 944 грн. |
Модификації Scott Aspect 910 2022 frame M
Ціни на Scott Aspect 910 2022 frame M |
---|---|---|---|---|
Scott Aspect 910 2022 frame L | від 51 944 грн. | 4 пропозиції | ||
Scott Aspect 910 2022 frame M | від 51 944 грн. | 5 пропозицій |