Велосипед Marin Alpine Trail Carbon 1 2024 frame XL (SKE-31-56)
Фото 3 |
Marin Alpine Trail Carbon 1 2024 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marin Alpine Trail Carbon 1 2024 frame XL
Велосипед 29" Marin Alpine Trail Carbon 1 рама - XL 2024 Gloss Black/Blue | 139 440 грн. |
Велосипед 29" Marin Alpine Trail Carbon 1 (2024) gloss black/blue XL (188- | 139 440 грн. |
Велосипед 29" Marin Alpine Trail Carbon 1 рама - XL 2024 Gloss Black/Blue | 139 440 грн. |
Marin Велосипед 29" Marin Alpine Trail Carbon 1 размер рамы XL 2024 Gloss | 139 440 грн. |