Велосипед Marin Four Corners 2023 frame XS (SKD-99-52)
Фото 7 |
Marin Four Corners 2023 frame XS рама S колесо 27.5 " рама XS колесо 27.5 " |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marin Four Corners 2023 frame XS
Усі ціни 10 →Велосипед 27,5" Marin FOUR CORNERS рама - XS 2023 Gloss Green/Tan SKD-99-5 | 36 448 грн. |
Велосипед 28" Marin FOUR CORNERS (2022) green XS 27.5" (146-160 см) SKD-99 | 36 448 грн. |
Велосипед Marin Four Corners рама - Xs 2023 Gloss Green/Tan | 36 449 грн. |
Велосипед 27,5" Marin FOUR CORNERS, рама XS, 2023, Satin Black/Red SKD-49- | 36 448 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Marin Four Corners 2023 frame XS
Ціни на Marin Four Corners 2023 frame XS |
---|---|---|---|---|
Marin Four Corners 2023 frame S | від 36 449 грн. | 2 пропозиції | ||
Marin Four Corners 2023 frame XS | від 36 448 грн. | 10 пропозицій |