Велосипед Marin Kentfield 2 2023 frame L
Фото 7 |
Marin Kentfield 2 2023 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marin Kentfield 2 2023 frame L
Усі ціни 7 →Велосипед 28" Marin KENTFIELD 2 (2022) Gloss Black/Chrome L (173-180 см) S | 24 360 грн. |
Велосипед Marin Kentfield 2 рама - L 2023 Gloss Black/Chrome | 24 360 грн. |
Велосипед 28" Marin KENTFIELD 2, рама L, 2023, Satin Tan/Black SKD-25-15 | 24 360 грн. |
Marin Велосипед Marin KENTFIELD 2 28" рама L (2023) Серый SKD-67-66 | 24 360 грн. |
Велосипед 28 Marin Kentfield 2 2023 19 серый/черный SKD-67-66 | 24 360 грн. |
Велосипед 28" Marin KENTFIELD 2, рама L, 2023, Gloss Black/Chrome SKD-67-6 | 24 360 грн. |
Модификації Marin Kentfield 2 2023 frame L
Ціни на Marin Kentfield 2 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Marin Kentfield 2 2023 frame L | від 24 360 грн. | 7 пропозицій | ||
Marin Kentfield 2 2023 frame M | від 24 360 грн. | 7 пропозицій | ||
Marin Kentfield 2 2023 frame XL | від 24 360 грн. | 3 пропозиції |