Кухонна мийка Marmorin Sten 3855130 940x520
Marmorin Sten 3855130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marmorin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marmorin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marmorin Sten 3855130 940x520
Усі ціни 11 →Кухонная мойка Marmorin STEN 385513001 | 10 093 грн. |
Кухонная мойка Marmorin STEN 385513002 | 10 093 грн. |
Кухонная мойка Marmorin STEN 385513003 | 10 093 грн. |
Кухонная мойка Marmorin STEN 385513004 | 10 093 грн. |
Кухонная мойка Marmorin STEN 385513005 | 10 093 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонної мийки Marmorin Sten 3855130:
- Вага — 17.1 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →