Кухонна мийка Marmorin Fenco 3205130 970x510
Marmorin Fenco 3205130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marmorin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marmorin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marmorin Fenco 3205130 970x510
Усі ціни 11 →Кухонная мойка Marmorin FENCO 320513001 | 9 331 грн. |
Кухонная мойка Marmorin FENCO 320513002 | 9 331 грн. |
Кухонная мойка Marmorin FENCO 320513003 | 9 331 грн. |
Кухонная мойка Marmorin FENCO 320513004 | 9 331 грн. |
Кухонная мойка Marmorin FENCO 320513005 | 9 331 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонної мийки Marmorin Fenco 3205130:
- Вага — 15 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →