Кухонна мийка Schock Typos D-150 1000x500
Фото 18 |
Schock Typos D-150 860x4351000x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Typos D-150 1000x500
Усі ціни 40 →Schock Typos D-150 beton 42 | 16 641 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Typos D150 alpina-07 | 16 216 грн. |
Кухонна мийка Schock Typos D-150 Lava | 10 865 грн. |
Schock Typos D-150 Lava | 10 600 грн. |
Schock Typos D-150 Lava | 10 865 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Schock Typos D-150
Ціни на Schock Typos D-150 |
---|---|---|---|---|
Schock Typos D-150S 860x435 | від 11 123 грн. | 33 пропозиції | ||
Schock Typos D-150 1000x500 | від 10 080 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →