Кухонна мийка Franke Urban UBG 651-78 114.0574.985 780x500
Відео 1Фото 12 |
Franke Urban UBG 651-78 114.0574.985 780x5001000x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Urban UBG 651-78 114.0574.985 780x500
Усі ціни 60 →Кухонная мойка Franke Urban UBG 651-78 (114.0574.989) гранитная - врезная | 8 216 грн. |
Мийка Franke UBG 651-78 114.0574.987 графіт | 6 965 грн. |
FRANKE Urban UBG 651-78 (114.0574.992) сірий камінь | 6 333 грн. |
Кухонна мийка Franke Ubg 651-78 Onyx 1140575065 | 11 316 грн. |
Franke Ubg 651-78 Onyx 1140575065 | 11 040 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Franke Urban UBG 651-78 114.0574.985
Ціни на Franke Urban UBG 651-78 114.0574.985 |
---|---|---|---|---|
Franke Urban UBG 651-78 114.0574.985 780x500 | від 5 572 грн. | 66 пропозицій | ||
Franke Urban UBG 651-100 114.0595.369 1000x500 | від 11 615 грн. | 80 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →