Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Сад, город та полив   /   Обприскувачі   /   Marolex

Обприскувач Marolex Master 2000

Фото - Обприскувач Marolex Master 2000
Відео 5Фото 10
Marolex Master 2000
Тип
помповий
Конструкція
ручний
Об'єм
2 л
Макс. тиск
4 бар
Змінні форсунки
Вага
0.52 кг
Габарити
34x13 см
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2016
Редактор E-Katalog, Обприскувачі
Serhii Melnyk, відредаговано 29.04.2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marolex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marolex.

Купити Marolex Master 2000

Усі ціни 6 →

Обприскувач ручний Marolex Master ergo 2000 S013.101

- Місткість всього 2,40 л - Місткість робочий об'єм 2,00 л - Тиск 0,4 МПа - Маса нетто 0,56 кг -... щеВисота 308 мм
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Під замовлення
Поскаржитись
879 грн.

Оприскувач ручний MAROLEX MASTER ergo, 2000 мл [12] S013.101

Оприскувач MAROLEX MASTER, 2000 мл M2000 Дата виготовлення 2018 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Др... щеібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник: Marolex Sp. z o.o. Польша, ul. Remonya, 2; 05-092 Dziekanow Lesny, Polska Зберігати в сухому приміщенні
Skalka.com.uaЗ нами 2 роки
(Харків)
Поскаржитись
1 058 грн.

Обприскувач ручний Marolex Master Ergo 2000 із подовжувачем 30 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  HomiSan З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 150 грн.

Обприскувач ручний MAROLEX Master ERGO 2000

Маркетплейс: Rozetka.ua  HomiSan З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
925 грн.

Ручний помповий обприскувач 2 л Marolex Master 2000 Ergo

Маркетплейс: Rozetka.ua  SantehShark З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 018 грн.

Обприскувач ручний MAROLEX Master ERGO 2000 (МАРОЛЕКС)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Джастін З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 040 грн.

Динаміка цін на Marolex Master 2000

    Хороший розпилювач.
    20 грудня 2024 
    Доволі потрібна річь як у хозяйстві. Допоміг на дачі обробити невеликі кущі спеціальним розчином, для знищення бур'янів. У використанні дуже простий, а завдяки невеликими розмірам користуватися ним може навіть дитина.

    Конструкція простая. Відкручуємо ручку з соплом. Наливаємо розчин того що потрібно розпилити, закриваємо, великою ручкою накачуємо повітря до моменту коли вже неможливо натиснути на неї, нажимаємо спускову кнопку і все. Щоб відкрити його коли всередині є тиск, то разом із ручкою насосом, є кнопка скиду тиску. Під кришкою на ручці насосі є невликий отвір в якому лежить додаткове сопло.

    Слабке місце це якість пластику на ручці, на одному з моїх обприсувачів вона майже повнісью відвалилась.
    Легкий у використанні.
    Змінне сопло
    Кнопка скиду тиску
    Якість матеріалів так собі. Сама колба зроблена добре, а от пластик ручки доволі слабкий, то ж роняти на підлгу, особливо з рідиною всередині категорично не рекомендую.
    Через невеликий розмір треба часто підкачувати
    Reverse_rainкористуюся Marolex Master 1500 більше року
    Додати відгук

    Модификації Marolex Master 2000

    Ціни на Marolex Master 2000
    Marolex Master 1000 від 992 грн.3 пропозиції
    Marolex Master 1500 від 860 грн.3 пропозиції
    Marolex Master 2000 від 879 грн.6 пропозицій
    Marolex Master 3000 від 950 грн.16 пропозицій
    Відеоогляди