Літня шина Marshal Matrac FX MU12 235/45 R17 97W
Відео 5Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Marshal Matrac FX MU12 235/45 R17 97W 235/45 R17 97 W 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marshal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marshal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marshal Matrac FX MU12 235/45 R17 97W
Усі ціни 7 →Marshal MU12 (235/45R17 97W) | 2 954 грн. |
Marshal Matrac FX MU12 235/45 R17 97W XL | 3 289 грн. |
Marshal MU12 235/45 R17 97W | 2 985 грн. |
Шины Marshal Matrac FX MU12 235/45 ZR17 97W XL | 3 130 грн. |
Marshal MU12 (235/45R17 97W) | 2 940 грн. |
Marshal Matrac FX MU12 235/45 R17 97W XL | 3 292 грн. |
Marshal Matrac FX MU12 235/45 R17 97W XL | 3 291 грн. |
Відеоогляди
Модификації Marshal Matrac FX MU12 235/45 R17 97W
Ціни на Marshal Matrac FX MU12 235/45 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Marshal Matrac FX MU12 235/45 R17 97W | від 2 940 грн. | 7 пропозицій | ||
Marshal Matrac FX MU12 235/45 R17 97Y | від 2 930 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Проїхав 100 км. все чудово треба брати.